Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OPAL
ul. Partyzantów 10A
23-400 Biłgoraj
NIP 918-116-55-76

Usługi

Transport płatny 30 złotych brutto w odległości 30 km od siedziby salonu. Dalsze transporty do uzgodnienia indywidualnie w punkcie obsługi klienta.
Możliwość zamówienia montażu mebli - o szczegóły proszę pytać sprzedawców.

Realizujemy inwestycje z wyposażeniem hoteli, biur, kawiarni. Zapewniamy pomoc w zakresie wyboru mebli, aranżacji wnętrz, doboru tkanin i dodatków. Zaprojektujemy również Państwu wymarzoną i funkcjonalną kuchnię, pokój dzienny, sypialnie.
Wszystkie meble w salonach "OPAL" można zakupić w systemie ratalnym. Płatności realizowane są przez bank:
O szczegóły proszę pytać sprzedawców.
Do dyspozycji Naszych Klientów pozostaje duży bezpłatny parking.
Realizujemy zamówienia wybranych towarów w nietypowych rozmiarach, kolorach lub w ilościach, które nie są dostępne w danej chwili. O szczegóły proszę pytać sprzedawców.
Zapewniamy Gwarancję na zakupiony towar przez okres 24 miesięcy od daty wydania towaru kupującemu. Gwarancja ta wynika z ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dn. 27 lipca 2002 roku i dotyczy osób fizycznych. Istnieje również mozliwość skorzystania z gwarancji udzielonej przez producenta zakupionego towaru. Wówczas realizacja reklamacji odbędzie się w warunkach określonych w karcie Gwarancyjnej Producenta.
Meble według rodzaju
Meble według pomieszczeń
salon meblowy starachowice Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o naszych promocjach i nowych produktach, proszę podaj nam swój e-mail.

newsletter
Strona główna | O firmie | Meble | Usługi | Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OPAL
ul. Partyzantów 10A, 23-400 Biłgoraj
NIP 918-116-55-76
© 2013 SALON MEBLOWY Opal Biłgoraj
Projekt i wykonanie Agencja Interaktywna Web-Best